1q2 napisał(a):

|
A co jest w nim tendencyjne i nieobiektywne? - tylko o konkrety poproszę.
|
A byleś na stadionie? Miałeś jakieś problemy z widokiem na murawę? Jest wiele felerów, ale część rzeczy mam nadzieje, że zamknęliśmy. Np. te 17 metrów - inna musi być odległość na malutkim stadionie cracovii, a inna na 33 tysięcznym dużym stadionie Wisły. O poprawę fuszerek trzeba walczyć, ale ten czarny PR, wyśmiewanie naszego stadionu (jak to było na Interii) to jest juz chyba przesada.