Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15683
Stary 25.09.2010, 20:41
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co jest w nim tendencyjne i nieobiektywne? - tylko o konkrety poproszę.
A byleś na stadionie? Miałeś jakieś problemy z widokiem na murawę? Jest wiele felerów, ale część rzeczy mam nadzieje, że zamknęliśmy. Np. te 17 metrów - inna musi być odległość na malutkim stadionie cracovii, a inna na 33 tysięcznym dużym stadionie Wisły. O poprawę fuszerek trzeba walczyć, ale ten czarny PR, wyśmiewanie naszego stadionu (jak to było na Interii) to jest juz chyba przesada.
Odpowiedz cytując