Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 25.09.2010, 18:38. ...
[QUOTE=wolfy;986230]

Spójrz, ile osób mnie tutaj nie lubi. Gdybym chciał odpowiedzieć każdej z nich, to nie dość że zawaliłbym temat jakimiś pierdołami (umówmy się, że to w mniejszym lub większym zakresie robimy, krążąc wokół naszego trenera), ale dodatkowo poświęciłbym masę czasu osobom, które niekoniecznie na ten czas zasługują. Mógłbym odesłać jedną do słownika, drugiej wytknąć schizofrenię, trzeciej... Po co?

Może dokończę swoją wypowiedź - ja Ciebie wolfy ani lubię ani nie lubię, nie oceniam Ciebie, tylko Twoje wypowiedzi, które poniżają innych. Dla mnie jesteś kolegą - kibicem - łączy nas nasz ulubiony klub. Jeżeli krytykuję Cię za coś, to właśnie za to, że innych kolegów - kibiców nie szanujesz, więc niczym się nie różnisz od kibiców Amici, Widzewa i Legii - oni też nas nie szanują.
To tyle.
Odpowiedz cytując