Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3604
Stary 25.09.2010, 17:50
Czy mi coś umknęło i już nie ma ichniej "wielkiej triady", czy coś mi się w oczach myli, bo patrzę (ekhm.. patrzyłam, bo nie mogę tego oglądać) na ten mecz teraz na Kałuży i nie wiem czy mi się wydaje, czy co, ale kibice Craxy nie siedzą razem z Arkowcami i prowadzą osobny doping o.O

Btw. Faktycznie jest niezapomniane widowisko (czy jakie tam) jak to głosi ichnia reklama...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując