Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5797
Stary 25.09.2010, 16:40
Powinno być raczej w 'krakowskie inwestycje', ale dla bezpieczeństwa tutaj.
Moja (mam nadzieję, że większości nie koszernych kibiców) wizja elewacji kurnika




Rzut sędziowski
http://www.maxior.pl/film/146735/Rzut_sedziowski
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 25.09.2010 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując