Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15678
Stary 25.09.2010, 15:55
As napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to autor dostal bilet ale na Wisle. Teksty takie jak ten sa w najlepszym interesie naszego klubu. Tylko media moga wywrzec presje na wykonawce i inwestora.
dobra presja żeby nie spieprzyli kolejnych dwóch trybun, które już stoją. Tylko się zastanawiam co oni wszyscy robili przez ostatnie lata gdy dostawali te bilety na Wisłę?!. Trzeba było takie artykuły pisać dużo wcześniej no ale przepraszam kto będzie zadawał sobie trud szukania informacji, dokumentów skoro gdy stadion już gotowy (nie mylić z wykończonym) wystarczy przeczytać forum i ten temat i artykuł gotowy. Do tego jeszcze błysnąć na konferencji n/t budowy.Jednym dwoma pytaniami i jest super - wszyscy zatroskani o budowę stadionu.

Zgadza się ,redaktor Tymczak jest jednym z niewielu dziennikarzy, którzy na konferencję przychodzą bo chcą się dowiedzieć czegoś, a nie zrobić relację na podstawie pytań innych.

I pytam się jaką presję? Presja we wrześniu by stadion oddać w listopadzie/grudniu? Jak wywierano presję na inwestora i wykonawcę pokazują wszystkie terminy oddania do użytku.

1q2 jeden przyklad. Narzekanie na kołowroty, że za wąskie. No wybacz ale zawsze będzie tak, że dla niego coś będzie za wąskie, za małe itp. Nowe kołowroty z tego co wiem są takie same jak te stare.

Klatki na E wg mnie spełniają swoją rolę, patrząc na Australii i Koronie E szybko opustoszało.

Skandal z trybuną północną,. Ok, zgadzam się ,tylko problem północnej to nie problem z wczoraj tylko trochę czasu już od momentu wybudowania i użytkowania minęło i nie przypominam sobie aby rok temu ktoś pisał o skandalu w związku z tą trybuną. Narzekających i zatroskanych o stadion teraz wielu, Szkoda, że tak późno poza nielicznymi, którzy od początku coś starali się zrobić i zwrócić uwagę.
Ostatnio edytowane przez PvD : 25.09.2010 o godz. 16:02.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując