Markus napisał(a):

Stadion nie zastąpi zdemontowanej niedawno obrony i nie nauczy piłkarzy, czego nie umieją.
Dodam też, że nie tylko Wisła będzie grać na nowym obiekcie. Wpierw to sobie rozważ.
|
Niestety, widocznie nie dostrzegasz innych implikacji powrotu na R22 poza czysto kibicowskimi (doping). Współczuję krótkowzroczności.
Zapomniałeś, że znacznie zwiększą się nam wpływy z przychodów w dniu meczu.
Poza tym, nowy stadion na pewno przyciągnie więcej inwestorów, a sam Cupiał zapewne będzie chętniej łożył pieniądze na klub, który ma profesjonalny stadion.
Moje słowa zweryfikuje rzeczywistość, ale nie teraz, tylko w najwcześniej w zimie a najpewniej za sezon - dwa. Zobaczymy czy Wisła będzie wtedy zwyczajnym szaraczkiem w Ekstraklasie czy ligowym potentatem. Ty stawiasz na to pierwsze - ja na to drugie, pożyjemy, zobaczymy. Jedyne co teraz możemy uprawiać to czcza gadanina (z małą domieszką demagogii i wróżbiarstwa ;>).