Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 25.09.2010, 14:49
Markus napisał(a):Wyświetl post
Stadion nie zastąpi zdemontowanej niedawno obrony i nie nauczy piłkarzy, czego nie umieją.
Dodam też, że nie tylko Wisła będzie grać na nowym obiekcie. Wpierw to sobie rozważ.
Niestety, widocznie nie dostrzegasz innych implikacji powrotu na R22 poza czysto kibicowskimi (doping). Współczuję krótkowzroczności.

Zapomniałeś, że znacznie zwiększą się nam wpływy z przychodów w dniu meczu.
Poza tym, nowy stadion na pewno przyciągnie więcej inwestorów, a sam Cupiał zapewne będzie chętniej łożył pieniądze na klub, który ma profesjonalny stadion.

Moje słowa zweryfikuje rzeczywistość, ale nie teraz, tylko w najwcześniej w zimie a najpewniej za sezon - dwa. Zobaczymy czy Wisła będzie wtedy zwyczajnym szaraczkiem w Ekstraklasie czy ligowym potentatem. Ty stawiasz na to pierwsze - ja na to drugie, pożyjemy, zobaczymy. Jedyne co teraz możemy uprawiać to czcza gadanina (z małą domieszką demagogii i wróżbiarstwa ;>).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.09.2010 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując