Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 25.09.2010, 14:04
willow napisał(a):Wyświetl post
Głupoty?
Czy posiadanie własnego zdania i twarde obstawanie przy nim to objaw głupoty? Czy raczej konsekwencji?
Poglądy Wolifego, Markusa i również moje (bo się z nimi zgadzam) to trzeźwa ocena obecnej sytuacji kadrowej. Wasze poglądy to pobożne życzenia.
I oby wyszło na Wasze, bo chyba każdy z nas chciałby powrotu tytułu na Reymonta.
Moment, moment, moment.
Rozróżnijmy dwie rzeczy. Tu nie chodzi o to, jakie poglądy ktoś posiada, tylko w jaki sposób ich broni. Wolfy ma sporo racji pisząc o obecnym stanie Wisły - to jedna sprawa. Druga rzecz dotyczy sposobu, w jaki radzi sobie z osobami nie podzielającymi jego poglądów na dany temat. Przekręca wypowiedzi oponentów, zmienia temat dyskusji, byle tylko nie przyznać racji tym, którzy udowodnili słuszność swoich poglądów i odgrzewa jakieś niezwiązane z tematem rozmowy, w których aktualny dyskutant miał słabsze argumenty (argument typu: nie masz racji, bo kiedyś coś źle przewidziałeś).
Wolfy trafnie ocenia sporą część obecnego obrazu Wisły, ale to nie zmienia faktu, że dyskutuje na poziomie szczyla z gimnazjum.
Odpowiedz cytując