Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3526
Stary 25.09.2010, 12:53


Niech jeszcze raz kibice z Poznania na Amicę wołający "Lech" powiedzą komukolwiek o kompleksach.

Co mówi kibic z Poznania po wyjściu z kibla?
"Hura! Zrobiłem największą kupę na świecie"
A po chwili zastanowienia dodaje:
"No może nie największą na świecie, ale na pewno większą niż kupa warszawska!"

Z drugiej strony Legia i jej 15 minutowe protesty. Jestem pewien, że wasz namiestnik, pan Walter nie spał całą noc.
Ech.. kiedyś to były imprezy.

P.S.: Ile Amicowcy płacili na wstęp na ten mecz?
Odpowiedz cytując