Niech jeszcze raz kibice z Poznania na Amicę wołający "Lech" powiedzą komukolwiek o kompleksach.
Co mówi kibic z Poznania po wyjściu z kibla?
"Hura! Zrobiłem największą kupę na świecie"
A po chwili zastanowienia dodaje:
"No może nie największą na świecie, ale na pewno większą niż kupa warszawska!"
Z drugiej strony Legia i jej 15 minutowe protesty. Jestem pewien, że wasz namiestnik, pan Walter nie spał całą noc.
Ech.. kiedyś to były imprezy.
P.S.: Ile Amicowcy płacili na wstęp na ten mecz?