Wyświetl pojedynczy post
Szaman1974
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15672
Stary 25.09.2010, 12:39
Ja obstawiam że Pan "M" i Pani "N" będą chcieli się wywiązać choć w minimalnej części ze swoich obietnic z sierpnia i na mecz z Legią będzie oddane stare "D", co bym im leżało zostawić to w pi*** i oddać na wiosnę, dlatego coś się ruszyło od Reymonta już w czwartek jak byłem po karnet w środku trybuny jak i na zewnątrz coś się "działo" - no ale już tyle "niespodzianek" nam wycieli, że trzeba mieć tylko nadzieje a jak wiemy ... nadzieja matką głupich choć umiera ostatnia...
Odpowiedz cytując