Ja obstawiam że Pan "M" i Pani "N" będą chcieli się wywiązać choć w minimalnej części ze swoich obietnic z sierpnia i na mecz z Legią będzie oddane stare "D", co bym im leżało zostawić to w pi*** i oddać na wiosnę, dlatego coś się ruszyło od Reymonta już w czwartek jak byłem po karnet w środku trybuny jak i na zewnątrz coś się "działo" - no ale już tyle "niespodzianek" nam wycieli, że trzeba mieć tylko nadzieje a jak wiemy ... nadzieja matką głupich

choć umiera ostatnia...