Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 25.09.2010, 12:02
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Czyli co można czy nie można PS3 spiracić?

Jak to wygląda? Ingerencja mechaniczna, czy softowo?
Mozna spiracic, kwestia oprogramowania i paru mykow przy kopiowaniu gier (nie wiem dokladnie, nie mam PS3, ale tka wywnioskowalem z opisow po roznych forach )

DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
http://www.cdaction.pl/news-14655/fi...jailbreak.html

ponoć nowy firmware blokuje jaila...
Teraz te 'blokady' to tylko kwestia czasu. Jak juz raz PS3 padlo, to znalezienie nastepnych dziur nastapi bardzo szybko
Ostatnio edytowane przez mic : 25.09.2010 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując