Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15671
Stary 25.09.2010, 12:02
To nie jest budowa zaplecza północnej, to budowa placu przed nią, co ma w zakresie Polimex. Na budowę zaplecza jeszcze trochę poczekamy (prawdopodobnie ruszy dopiero w listopadzie, o ile przetarg zostanie rozstrzygnięty bez problemów).
Odpowiedz cytując