Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15670
Stary 25.09.2010, 12:00
Myślałem, że nigdy tego nie doczekam, teraz trzeba czekać aż zaczną wykańczać od środka
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...buna_polnocna/
Odpowiedz cytując