Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 25.09.2010, 11:39
Stawiałem remis w starciu L-L. Prawie się nie pomyliłem. Brakło kilka minut. Ale co chciałem powiedzieć, po raz kolejny irytuje i śmieszy mnie ta umięśniona panienka w spodenkach - Arboleda. Oglądam teraz bramki z meczu i co słyszę, że obrażony Arboleda po stracie bramki idzie sobie gdzieś w kierunku bocznej linii w stronę szatni Porażka!
What's new?

Odpowiedz cytując