Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3517
Stary 25.09.2010, 10:54
Wiedzialem ze musi po meczu byc jakis "njus" na miare teorii spiskowych i podbijania ogladalnosci danego serwisu...

Dowiedzielismy sie ze po meczu nasz cudowny słitaśny fan Desperadosow prawie sie pobil z jednym pilkarzem Lecha, oraz ze mecz nie byl fair play :
http://www.legia.net/index.php?typ=z...gia-lech86.jpg

Przyznam ze to zdjecie mnie lekko zszokowalo

Dodatkowo nasi obroncy przy roznych dla Legii zachowywali sie dziwnie... Tzn przepychac sie mozna, ale tak bezczelnie "uziemic" przeciwnika jak to Astiz zrobil to chyba nikt nie umie

Post z przeklenstwem edytowalem dopiero teraz, wybaczcie

Oby to nie byl pojedynczy incydent bo patrzac tak ogolnie na organizacje gry to nadal jestesmy ciency.

Hadaj ma teraz jeszcze wieksza kose w Poznaniu


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując