Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15667
Stary 25.09.2010, 10:19
Hudy napisał(a):Wyświetl post
No i tak samo powinno być na R22! A jak policja chce stać to niech płaci za bilety!
Tak calkiem rożowo chyba nie bylo
http://legionisci.com/photos11j/11lech1PG_f71.jpg

http://legionisci.com/photos11j/11lech1PG_f73.jpg
Odpowiedz cytując