Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7372
Stary 25.09.2010, 09:08
Jeśli rozgarnięciem nazywasz bycie największa księżniczką drużyny, która obdziela fochami wszytskich wokól, to ja wolę jednak wykształconych i nierozgarnietych... Jak to mówią, całkiem słusznie - chem będzie chamem, na wieki wieków amen.
Odpowiedz cytując