Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
7372
25.09.2010, 09:08
Jeśli rozgarnięciem nazywasz bycie największa księżniczką drużyny, która obdziela fochami wszytskich wokól, to ja wolę jednak wykształconych i nierozgarnietych... Jak to mówią, całkiem słusznie - chem będzie chamem, na wieki wieków amen.
uzytkownik_forum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uzytkownik_forum
Znajdź inne posty napisane przez uzytkownik_forum