|
Wersja "nieoficjalna" o Małeckim jest niestety dużo bardziej prawdopodobna, czyli Mały pewnie już spakowany czeka na oferty.
Piłkarz to on jest na pewno dobry i perspektywiczny ale dopóki w głowie sobie nie poukłada to więcej z nim kłopotów może być niż pożytku. Lepeij go sprzedać za sensowne pieniądze niż miałby atmosferę fochami psuć.
|