Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3504
Stary 25.09.2010, 05:55
Wrocilem, stadion to macie zajebisty, przyznac musze bez ogrodek, ale psiarnie i ochrone to macie najbardziej pop%^&na. Meczu nie ma co oceniac, jak widzialem jak czarny alibaba daje Legii bramke na 1-1 to wiedzialem ze pilkarzyny znow posrane w gaciach maja. Wujcio Walter zakazal wnosic jedzenia na stadion, to taka wiadomosc dla tych co w przyszlosci chca odwiedzic ten europejski truskawkowy stadion. No i przyjezdzajcie jakies 5h przed meczem, takie wpusszczanie. Czas spac.
Odpowiedz cytując