Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15659
Stary 24.09.2010, 23:05
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Odkopali, ale teraz zewnętrzna krawędź wystaje, bo murawa została obniżona.
Niech tylko zrobią odpływ z fos za bramkami (kto normalny projektuje fosę bez odwodnienia, która zostaje zasypana?).
Posta skasowałem bo rzeczywiście wystawało by to ponad ziemie

Też sie nad tym odpływem zastanawiałem. Nie wiem czy palnują coś z tym zrobić czy zostawią?
Odpowiedz cytując