Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35564
Stary 24.09.2010, 22:44
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
lexm pytanko do Ciebie... gdzie twój Rudnevs? Bo dziś coś cieniutko... I tak to jest się podniecać kolesiem, któremu się przyfarci.

Abstrahując od tego, muszę powiedzieć, że widzę jasne światełko w tunelu. Zatrudnienie Branco na rok może pomóc ustabilizować boki obrony, żeby nie sunęły nimi kontry jak do tej pory. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Mam nadzieję, że w zimie za Clebiego dojdzie na obronę zapowiadana przez Basałaja gwiazda.
Po takich wypowiedziach mam wrażenie, że o wartości zawodnika decyduje tylko to czy zagrał słaby mecz i po takim się go szufladkuje ... bo naszych zawodników też tak oceniano.
Odpowiedz cytując