1q2 napisał(a):

Marketing zaczął działać Dobre sobie - to jest właśnie jedna z tych rzeczy, przez którą coraz mniej wierze w te wszystkie gadki Basałaja
Skoczył się właśnie tydzień sprzedaży mini karnetów.Wyniki są kiepskie a Wisła nie postarała się o żadną formę reklamy tychże karnetów( bilbordów,plakatów, reklamy w radio itp) - jedynie na ich oficjalnej stronie masz napisane - to jest właśnie cały nasz marketing..
|
O tym nic nie wiem bo do Reymonta mam jakies 1000 mil. Zdanie o Basalaju/marketingu opieram tylko i wylacznie na promocji w internecie, a ta w porownaniu do lat poprzednich wyglada znacznie lepiej. Mysle jednak, ze z porzadna promocja rusza po oddaniu do uzytku calego stadionu.
A tak w ogole to czy nie jest to przypadkiem temat o trenerze Wisly?