|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
|
|
royalmichael napisał(a): 
Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą...
Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun
|
Z forum skyscraperscity
tomikos2 napisał(a): 
|
Aha, kibice Lecha chcieli zniszczyć płot odgradzający ich od reszty kibiców, na szczęście chyba zrezygnowali, bo sporo się przechylał już...
|
|
|