Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15654
Stary 24.09.2010, 22:37
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą...


Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun
Z forum skyscraperscity

tomikos2 napisał(a):Wyświetl post
Aha, kibice Lecha chcieli zniszczyć płot odgradzający ich od reszty kibiców, na szczęście chyba zrezygnowali, bo sporo się przechylał już...
Odpowiedz cytując