Mecze na takich stadionach nawet jesli sa przecietne a taki wlasnie byl mecz Legii z Amika ,wygladaja na dobre
cala otoczka ,wlpywa ze czlowiek choc troche czuje powiew zachodniej pilki i lepiej sie to wszytsko oglada
Amika -tu myslalem ze w drugiej polowie wypunktuja Legie ale bylo odwrotnie ,jednak Polska liga to dziwna liga.
Legia zaczela jak u nas za Maciusia czyli "cukierkowo" ,dopiero potem chyba chlopaki w szatni sie w....ilii i zaczeli grac jak na pilkarzy przystało.Ci nowi pilkarze Legii jesli zaplacono za nich po bance Euro to ktos kto ich sprzedawał chyba nie mogl uwierzyc ze ktos za nich tyle chce zaplacic.
A wynik chyba jednak zasluzony ,Kuchenii to jedna straszne leszcze
P.S Jak to mozliwe ze kibicow Amiki od Legii nic praktycznie nie odgradzało

?,wydawalo mi sie ze cos zle widze a jednak ,stali prakrycznie obok siebie..da sie
