Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
3507
24.09.2010, 22:02
Dzięki mic. i jeszcze jedno tyle że to już na innym karnecie. Jeżeli gość wpisał złe dane? tzn z tego co mu podałem zgadza się tylko imię to nie wiem, czy zostawić tak jak jest czy to też zgłosić?
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4