Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 24.09.2010, 21:33
Nie wiem czy był ten temat już poruszany, z ciekawości zajrzałem na ceny u koszernych i bilet na VIP kosztuje 60 złoty... a karnet na VIP jedynie 330, kobiety na jeden z sektorów wchodzą za przysłowiową złotówkę. To oczywiście tylko taka ciekawostka, bo nie ma co porównywać obu klubów - sytuacja sportowa Cracovii + ich frekwencja na trybunach oraz dążenia Filipiaka do zbudowania imperium z starozakonnych (co wiadomo jak narazie mu wychodzi )
Ostatnio edytowane przez igortsw : 24.09.2010 o godz. 21:36.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując