Nie wiem czy był ten temat już poruszany, z ciekawości zajrzałem na ceny u koszernych i bilet na VIP kosztuje 60 złoty... a karnet na VIP jedynie 330, kobiety na jeden z sektorów wchodzą za przysłowiową złotówkę. To oczywiście tylko taka ciekawostka, bo nie ma co porównywać obu klubów - sytuacja sportowa Cracovii + ich frekwencja na trybunach oraz dążenia Filipiaka do zbudowania imperium z starozakonnych (co wiadomo jak narazie mu wychodzi

)