Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 24.09.2010, 21:18
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Chocby to, ze pod jego rzadami wislacki marketing w koncu zaczal dzialac. W ostatnich kilku latach jedyne dzialanie marketingowe klubu o ktorym slyszalem to plakat z wizerunkiem Boguskiego przed meczem z Legia. To troche malo. A teraz? Chocby swietne filmy na youtube - ten z trenerem Maaskantem i pilkarzami dziekujacymi pustym trybunom za doping.

.
Marketing zaczął działaćDobre sobie - to jest właśnie jedna z tych rzeczy, przez którą coraz mniej wierze w te wszystkie gadki Basałaja

Skoczył się właśnie tydzień sprzedaży mini karnetów.Wyniki są kiepskie a Wisła nie postarała się o żadną formę reklamy tychże karnetów( bilbordów,plakatów, reklamy w radio itp) - jedynie na ich oficjalnej stronie masz napisane - to jest właśnie cały nasz marketing.

willow napisał(a):Wyświetl post
Dopisz mnie to tej grupy. Ja się.określam. Z tym składem nie ma szans na mistrza.
Ja tez proszę o dopisanieŻeby były szanse, musimy niewiele stracić do zimy a w zimie szybko zakupić minimum jednego solidnego środkowego i jednego bocznego obrońcę.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.09.2010 o godz. 21:23.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując