PanPlamka napisał(a):

Chocby to, ze pod jego rzadami wislacki marketing w koncu zaczal dzialac. W ostatnich kilku latach jedyne dzialanie marketingowe klubu o ktorym slyszalem to plakat z wizerunkiem Boguskiego przed meczem z Legia. To troche malo. A teraz? Chocby swietne filmy na youtube - ten z trenerem Maaskantem i pilkarzami dziekujacymi pustym trybunom za doping.
.
|
Marketing zaczął działać

Dobre sobie - to jest właśnie jedna z tych rzeczy, przez którą coraz mniej wierze w te wszystkie gadki Basałaja
Skoczył się właśnie tydzień sprzedaży mini karnetów.Wyniki są kiepskie a Wisła nie postarała się o żadną formę reklamy tychże karnetów( bilbordów,plakatów, reklamy w radio itp) - jedynie na ich oficjalnej stronie masz napisane - to jest właśnie cały nasz marketing.
willow napisał(a):

|
Dopisz mnie to tej grupy. Ja się.określam. Z tym składem nie ma szans na mistrza.
|
Ja tez proszę o dopisanie

Żeby były szanse, musimy niewiele stracić do zimy a w zimie szybko zakupić minimum jednego solidnego środkowego i jednego bocznego obrońcę.