Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 24.09.2010, 21:11
Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac przez swoich kiboli i będzie to co najmniej 10 albo 20 tyś. zł . Jakby to byli kibice Wisły to kara byłaby pewna a tak pewnie Amice podarują .

WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Po prostu bambusowi odpierdala. Cóż chcesz więcej?
Uwaźaj , uwaźaj bo to pźeczita
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.09.2010 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując