Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac przez swoich kiboli i będzie to co najmniej 10 albo 20 tyś. zł . Jakby to byli kibice Wisły to kara byłaby pewna a tak pewnie Amice podarują .
WiślakMyślenice napisał(a):

Po prostu bambusowi odpierdala. Cóż chcesz więcej?
|
Uwaźaj , uwaźaj bo to pźeczita
