siuśmajtek napisał(a):

|
Szczere gratulacje dla Legii. Doping świetny. I gratuluje bardzo dobrego meczu, charakteru, zadziorności, walki, zwycięstwa.
|
Przyłączam się.
Naprawdę świetna atmosfera, doping i widowisko. Oglądałem mecz z wielką przyjemnością.
Oby więcej takich w polskiej lidze.
Co do Amiki...frajerzy. Mieli 6(!!!) stuprocentowych sytuacji aby dobić Legie, a tego nie uczynili. Jak Peszko nie trafił, pomyślałem, że Poznaniacy tego meczu nie wygrają.
Musimy jak najszybciej ogarnąć naszą obronę, bo nie widzę naszej formacji w takiej wymianie ciosów z Legią bądź Lechem.
Budujmy te stadiony, bo mają wpływ nie tylko na wygląd transmisji, ale nawet na samych grajków.
-------------------------
Studio pomeczowe...
Janas Jr: "Ivica (Vrdoljak) porozumiewa się w każdym języku..."
Duch Św. na Niego zstąpił czy co?
