Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3454
Stary 24.09.2010, 21:08
siuśmajtek napisał(a):Wyświetl post
Szczere gratulacje dla Legii. Doping świetny. I gratuluje bardzo dobrego meczu, charakteru, zadziorności, walki, zwycięstwa.
Przyłączam się.

Naprawdę świetna atmosfera, doping i widowisko. Oglądałem mecz z wielką przyjemnością.

Oby więcej takich w polskiej lidze.

Co do Amiki...frajerzy. Mieli 6(!!!) stuprocentowych sytuacji aby dobić Legie, a tego nie uczynili. Jak Peszko nie trafił, pomyślałem, że Poznaniacy tego meczu nie wygrają.

Musimy jak najszybciej ogarnąć naszą obronę, bo nie widzę naszej formacji w takiej wymianie ciosów z Legią bądź Lechem.

Budujmy te stadiony, bo mają wpływ nie tylko na wygląd transmisji, ale nawet na samych grajków.

-------------------------
Studio pomeczowe...
Janas Jr: "Ivica (Vrdoljak) porozumiewa się w każdym języku..."

Duch Św. na Niego zstąpił czy co?
Ostatnio edytowane przez Proud : 24.09.2010 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując