Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MłodyFCB
Member
Od: 02.2009
Skąd: Brzeszcze
Offline
#
18408
24.09.2010, 21:08
h3po4
napisał(a):
W Górach Tarnowskich jaki klub "panuje"?
wydaje mi się że chodzi ci o Tarnowskie Góry,z tego co wiem to Górnik Zabrze
MłodyFCB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyFCB
Znajdź inne posty napisane przez MłodyFCB