Lucas.B napisał(a):

Co konkretnie zrobił Basałaj?, z naciskiem na konkret
? Prawdopodobnie wiesz o czymś o czym nikt nie wie dlatego podziel się z nami co miałeś na myśli pisząc tego posta...
|
Chocby to, ze pod jego rzadami wislacki marketing w koncu zaczal dzialac. W ostatnich kilku latach jedyne dzialanie marketingowe klubu o ktorym slyszalem to plakat z wizerunkiem Boguskiego przed meczem z Legia. To troche malo. A teraz? Chocby swietne filmy na youtube - ten z trenerem Maaskantem i pilkarzami dziekujacymi pustym trybunom za doping.
Malo? No to moze Tour de Europe ktory zakonczyl sie sciagnieciem Maaskanta i Valckxa. Moim zdaniem to duza zasluga prezesa i choc nie minelo wiele czasu zeby moc ich obiektywnie ocenic, to uwazam ze zatrudnienie tych ludzi bylo dobra decyzja.