Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1449
Stary 24.09.2010, 20:27
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Co konkretnie zrobił Basałaj?, z naciskiem na konkret
? Prawdopodobnie wiesz o czymś o czym nikt nie wie dlatego podziel się z nami co miałeś na myśli pisząc tego posta...
Chocby to, ze pod jego rzadami wislacki marketing w koncu zaczal dzialac. W ostatnich kilku latach jedyne dzialanie marketingowe klubu o ktorym slyszalem to plakat z wizerunkiem Boguskiego przed meczem z Legia. To troche malo. A teraz? Chocby swietne filmy na youtube - ten z trenerem Maaskantem i pilkarzami dziekujacymi pustym trybunom za doping.

Malo? No to moze Tour de Europe ktory zakonczyl sie sciagnieciem Maaskanta i Valckxa. Moim zdaniem to duza zasluga prezesa i choc nie minelo wiele czasu zeby moc ich obiektywnie ocenic, to uwazam ze zatrudnienie tych ludzi bylo dobra decyzja.
Odpowiedz cytując