Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7742
Stary 24.09.2010, 20:02
Dean napisał(a):Wyświetl post
Zamiast Branco trzeba było Darka Dudkę wypożyczyć.
Hm... fajnie jakby po sezonie nas zasilił i nie na zasadzie wypożyczenia tylko na dłuższy pobyt. Dudka chciał odejść z Auxerre już w letnim okienku 2010, ale trener oznajmił mu, że będzie dostawał szansę jak na razie w Auxerre w ogóle nie gra i konkurencja może nam go zabrać już zimą.
Odpowiedz cytując