Dean napisał(a):

Zamiast Branco trzeba było Darka Dudkę wypożyczyć.
|
Hm... fajnie jakby po sezonie nas zasilił i nie na zasadzie wypożyczenia tylko na dłuższy pobyt. Dudka chciał odejść z Auxerre już w letnim okienku 2010, ale trener oznajmił mu, że będzie dostawał szansę jak na razie w Auxerre w ogóle nie gra i konkurencja może nam go zabrać już zimą.