Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
10214
24.09.2010, 17:20
St@chu
napisał(a):
Głownie na kościoły?
Proporcja kościołów do reszty nie jest nawet 50:50...
Zresztą wszystko jest tutaj
http://www.skozk.krakow.pl/new/index...d=56&Itemid=39
tak sie zdobywa poparcie waidomo jakich srodowisk ,pozatym sadze ze renowacja kilkusetniego kosciola w centrum wymaga wiecej funduszy niz ocieplenie np. bloku na Kurdwanowie
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82