AS82 napisał(a):

|
bo szło na krakowskie koscioly , ale zmarłemu l.Kaczyńskiemu wypominał nie będe.
|
Głownie na kościoły?
Proporcja kościołów do reszty nie jest nawet 50:50...
Zresztą wszystko jest tutaj
http://www.skozk.krakow.pl/new/index...d=56&Itemid=39