Wyświetl pojedynczy post
FaFiNhO
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.09.2010, 13:16. Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu
Wszystkim osobom, które nie podjęły jeszcze decyzji odnośnie wyboru uczelnie na zbliżający się rok akademicki, informuję, iż wciąż można składać dokumenty i zapisywać się na studia licencjackie oraz podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje są dostępne z zakładkach
poszczególnych specjalności:

· studia licencjackie na kierunku sport
2010/11

· studia podyplomowe "Strategiczne
zarządzanie sportem"


· studia podyplomowe "Menedżer sportu
lokalnego"


· studia podyplomowe "Marketingowe
zarządzanie sportem"



· studia podyplomowe "Menedżer Fitness&Wellness"

Szczegóły na www.WSZiC.pl!
O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.
Odpowiedz cytując