Wszystkim osobom, które nie podjęły jeszcze decyzji odnośnie wyboru uczelnie na zbliżający się rok akademicki, informuję, iż wciąż można składać dokumenty i zapisywać się na studia
licencjackie oraz
podyplomowe na
Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu.
Szczegółowe informacje są dostępne z zakładkach
poszczególnych specjalności:
· studia
licencjackie na kierunku
sport
2010/11
· studia
podyplomowe "Strategiczne
zarządzanie sportem"
· studia
podyplomowe "Menedżer sportu
lokalnego"
· studia
podyplomowe "Marketingowe
zarządzanie sportem"
· studia
podyplomowe "Menedżer Fitness&Wellness"
Szczegóły na www.WSZiC.pl!
O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.