Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10206
Stary 24.09.2010, 12:22
AS82, to że ktoś pokazuje się w telewizji ogłaszając jakiś sukces - jego prawo. Lepsze to niż pokazywanie się w TV i robienie z siebie idioty vide Komorowski, czy zapierdzielanie po wałach w lakierkach vide Tusk. Generalnie, twoje wypowiedzi są gówno warte i nijak się do rzeczywistości mają. Największe aresztowania w Krakowie za czasów Ziobry odbyły się po cichu.Reszta niedobitków wyjechała za granicę, wracając do kraju zaraz po tym jak ministrem został Ćwiąkalski. O tym też było cicho, ale już z innego powodu.