orzeu napisał(a):

|
Moderator przed nikim nie bedzie sie spowiadal ze swoich dzialan, co najwyzej przed innym modem lub przed osoba, ktora w realu jest kims znaczacym w swiecie kibicow Wisły.
|
Czyli mod (ew. były mod)=Bóg na forum. I dlatego też poziom tego forum jest jaki jest, choć akurat Ty Orzeu zawsze ten poziom podnosiłeś. Tym bardziej dziwią mnie Twoje słowa.