AS82 napisał(a):

haha jeden podstawowy dowód na to ,że to prawda , jest taki, że Kaczyński i Ziobro sie teraz wszystkiego wypierają. Prawdą jest ,że wszystko robili w ramach II władzy wykonawczej czyli: Kaczyński Premier (wydaje prokuraturze dyspozycje i Ministrowi Sprawiedliwości) . Ziobro podległy pod premiera , pilnujac stołka z Kaczmarkiem graja tak , ze robia w sumie wszystko co chce Kaczyński. CBA , 2 władza też ,policja , podległa pod premiera , ustawa przegłosowana z Peło. Kaczyński i Kamiński ziomale.. TVP to kabaret, przewijają sie Wildsteiny, Krukowa z torebka z PIsu , nie trudno prosić kamere , na 15 minut pod dom Blidów..przecież nikt nie sądził ,nawet opalony Ziobro ,że Blida mogąc mieć depresje , wjymie o 6 rano w domu z szafki w łazience...
|
Taką wiedzę i sposób komentowania (tzw. nowomowa) mieli pionierzy w ZSRR, ale myślałem że już tacy wymarli. Albo linia genealogiczna została jednak utrzymana albo merdia typu TVN i GW w tajnych laboratoriach dokonały na tyle udanego eksperymentu, że mam nowego klona. Chyba, że jakieś chemikalia wciągane nosem dokonały już takiego spustoszenia kory mózgowej.
Chłopie coraz ciężej się Ciebie czyta. Ochłoń, przewietrz się lub zrób kupę.