Arapaho napisał(a):

Przedruk jednego z komentarzy z krakowskiej:
"W projekcie budżetu kancelarii prezydenta Komorowskiego na 2011 dotacja na zabytki Krakowa maleje o 12 mln, z 42 do 30 mln zł ( czyli o 30%) !
Za to wydatki właściwe kancelarii , na samą siebie, rosną ze 116.5 do 139.8 mln -
o 23.3 mln zł czyli o 21%.
Dwukrotnie , czyli z 5 do 10 milionów wzrosną wydatki na odznaczenia
Nie brakuje też PO pieniędzy na takie , niezrozumiałe i kontrowersyjne pomysły jak pomoc zadłużonej Grecji (do czego przecież nie jesteśmy zobowiązani , bo nie jesteśmy w strefie Euro )zapowiedziana 1 września w Brukseli przez prezydenta , czy wydawanie pieniędzy z rezerwy budżetowej na program sprowadzania do Polski emigrantów z Afryki"
|
Coraz ciekawiej. "Tanie Panstwo" oraz krytyka Kaczynskego za orderomanie ma teraz swoje odzwierciedlenie w dzialaniach Komorowskiego.
Jaja tygodnia to oskarzenie Radziszewskiej o wlasciwie niewiadomoco za nazwanie homoseksualistę homoseksualistą. Innymi slowy, gosc walczacy o to aby za normalnosc zostala uznana orientacja homoseksualna obraza sie gdy ktos przyzna mu racje i nazwie go homoseksualista
Skandal tygodnia, kosci w Smolensku. To sie ....a w pale nie miesci. Biernosc polskich wladz przy tym to juz nie jest skandal ale ponura kpina z lekcji historii.