Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
18400
24.09.2010, 10:16
Panowie (i Panie
)
Czy ktoś wie co to za czcionka jest na koszulce użyta?
Ewentualnie zna jakąś bardzo zbliżoną do niej?
A jakby jeszcze tak ktoś wiedział skąd taką czcionkę sciągnąć to już w ogóle by było super
http://i55.tinypic.com/dd1ctl.jpg
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba