Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_kibic
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
3503
24.09.2010, 09:19
Jakby ktoś chciał bilety, ale na mecz otwarcia finałów Euro 2012 to mozna je wygrać tutaj:
www.facebook.com/Euro2012FakroTyper
Marcin_kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_kibic
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_kibic