Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10200
Stary 24.09.2010, 08:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu tego artykułu :


http://www.weszlo.com/news/5612


Utwierdza mnie to,że Państwo Prawo wg PIS,to było tylko pokazywanie codziennie konferencji prasowych w TVP,typu: "Rozwiążemy PZPN",prokuratura polityczna wtedy zamykała wszystkich na dołek przed kamerami i puszczali.Ten obserwator ,co teraz normalnie robi miał być umoczony, albo inaczej może miał kase z wałów ,ale coz tego jak teraz zarabia niby legalnie znów w tej samej instytucji
Miał być umoczony? To tak jak Chlebowski i Drzewiecki. Ale za czasów PO umoczenie nie dyskwalifikuje. Można nawet powiedzieć że to atut. Tworzą się nowe ważne znajomości itd. Nie dziwi miażdżące zwycięstwo PO w więzieniach. Nie dziwi też strach przed PiSem, kto chciałby mieć występ w TV z etykietką złodziej albo oszust. Dziwi natomiast że za frajerstwo PO która rządzi już trzy lata starasz się kolego obarczyć PiS. Możesz mi to wyjaśnić?
Hej Nasz TS !!