Jaroo1 napisał(a):

|
Ale obawiam sie myslac na przyszlosc ze jesliw Polsce zrobilby sie bum na pilke (wiecie mniej propagandy antykibicowskiej, lepsze wyniki i gra pilkarzy) to takie ekipy jak Legia, Lech, Wisła to stadiony minimum na 55 tys a te mniejsze kluby powinny miec stadiony na 30 tys. Oczywiscie to wielkie wybieganie w przyszlosc i troche zgadywanie jak to sie wszystko potoczy ale gdyby poziom poszedl w gore to moim zdaniem moze sie okazac ze jak teraz sie cieszymy ze powstaja te kameralne obiekty czy stadiony na 30 tys w Krk i Wawie to za jakis czas bedzie zal ze sa nowe a takie male.
|
Jak będzie boom na piłkę, i jak Polska będzie się tak rozwijać przez następne 10 lat, jak sie rozwijała przez ostatnie 10, to pieniądze na modernizacje się znajdą.
Teraz budujemy na miarę potrzeb i możliwości i to jest OK. Baza na to, żeby zrobić modę na piłkę, i żeby to pociągnąć do przodu będzie lepiej niż dobra.