Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 24.09.2010, 08:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale obawiam sie myslac na przyszlosc ze jesliw Polsce zrobilby sie bum na pilke (wiecie mniej propagandy antykibicowskiej, lepsze wyniki i gra pilkarzy) to takie ekipy jak Legia, Lech, Wisła to stadiony minimum na 55 tys a te mniejsze kluby powinny miec stadiony na 30 tys. Oczywiscie to wielkie wybieganie w przyszlosc i troche zgadywanie jak to sie wszystko potoczy ale gdyby poziom poszedl w gore to moim zdaniem moze sie okazac ze jak teraz sie cieszymy ze powstaja te kameralne obiekty czy stadiony na 30 tys w Krk i Wawie to za jakis czas bedzie zal ze sa nowe a takie male.
Jak będzie boom na piłkę, i jak Polska będzie się tak rozwijać przez następne 10 lat, jak sie rozwijała przez ostatnie 10, to pieniądze na modernizacje się znajdą.
Teraz budujemy na miarę potrzeb i możliwości i to jest OK. Baza na to, żeby zrobić modę na piłkę, i żeby to pociągnąć do przodu będzie lepiej niż dobra.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując