|
Czasami trzeba zrobić krok w tył żeby móc zrobić dwa kroki do przodu.
Jeszcze niedawno płakano tutaj że nigdzie na świecie nie robi się tak że sprzedaje od razu cała obrone to macie piękny przykład. No chyba że Magatha uważacie za słabego trenera, ewentualnie że chciał coś "przyrobić" na transferach.
PS. Odpowiadając na potencjalne zarzuty że włodarze mogli sprzedać Magathowi piłkarzy bez jego wiedzy to najpierw poczytajcie kim jest Magath i jaką ma władze w Schalke i dopiero zacznijcie ferować wyroki.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|