Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 23.09.2010, 22:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o Boukhariego. Pora spać

P.S. Można się było chyba domyślić z kontekstu...



Ale błysnąłeś. Na nic więcej jak widać Cię nie stać. Sprawdź jeszcze, czy nie walnąłem jakiejś literówki, często zdarza mi się nie wklepać wszystkich polskich znaków.
Twojemu blyskowi i tak nie mam szans dorównać.kiedyś myslalem,że tylko mnie drażnią Twoje wypociny,ale widzę że takich osob jest wiecej.Ty i i jeszcze jeden kolega-od niedawna na czerwono-uznajecie tylko te argumenty które sa wam wygodne.jeżeli nie zgadzaja sie one z waszymi tezami,to je ignorujecie.a na to co się Wam nie udaje spuszczacie zasłonę milczenia.dyskusja z wami jest bezcelowa i z tego co zauwazyłem coraz więcej ludzi na forum to dostrzega
PS.dobrze wiesz,ze nie chodziło o literówki,ale lepiej było się tego doczepic,niz odnieść się do meritum.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując