Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 23.09.2010, 21:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak. Wolisz dyskusję na argumenty, ale wyjeżdżasz mi z nadzieją.

Ja wolę nie dyskutować z czyjąś wiarą.

Ja tego materiału na drużynę nie widzę - brak jest szkieletu, bo starszyzna jest już za stara i po prostu za słaba. Brak też stabilizacji, bo Ci ofensywni gracze ( Rioz i Bunoza ) są tylko wypożyczeni i coś mi mówi, że nie stać nas na ich wykup. Biorąc to pod uwagę - faktycznie pozostaje tylko nadzieja, bo racjonalnych przesłanek że będzie lepiej po prostu brak.

widzę, że u ciebie znajomość naszej kadry stoi na wysokim poziomie^^
Po Pierwsze RIOS ! - Wstyd nie znać pisowni naszego zawodnika
Po drugie Bunoza jest obrońcą, więc jest to gracz DEFENSYWNY, a nie OFENSYWNY
Po trzecie Bunoza NIE jest wypożyczony, tylko podpisane do 2014 roku tak mi się zdaje.

I weź nie narzekaj na wszystko, bo aż się czytać tego nie chce. Każde posunięcie zarządu jest złe. Wyluzuj troche
Odpowiedz cytując