Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 23.09.2010, 21:49
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Strasznie emocjonalna się ta dyskusja robi... Wolę jednak dyskusję na argumenty, a nie na lęki...
(...)
A nadzieję trzeba po prostu mieć ...
Tak. Wolisz dyskusję na argumenty, ale wyjeżdżasz mi z nadzieją.

Ja wolę nie dyskutować z czyjąś wiarą.

Ja tego materiału na drużynę nie widzę - brak jest szkieletu, bo starszyzna jest już za stara i po prostu za słaba. Brak też stabilizacji, bo Ci ofensywni gracze ( Rioz i Bunoza ) są tylko wypożyczeni i coś mi mówi, że nie stać nas na ich wykup. Biorąc to pod uwagę - faktycznie pozostaje tylko nadzieja, bo racjonalnych przesłanek że będzie lepiej po prostu brak.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując