zajacek napisał(a):

Strasznie emocjonalna się ta dyskusja robi... Wolę jednak dyskusję na argumenty, a nie na lęki...
(...)
A nadzieję trzeba po prostu mieć ...
|
Tak. Wolisz dyskusję na argumenty, ale wyjeżdżasz mi z nadzieją.
Ja wolę nie dyskutować z czyjąś wiarą.
Ja tego materiału na drużynę nie widzę - brak jest szkieletu, bo starszyzna jest już za stara i po prostu za słaba. Brak też stabilizacji, bo Ci ofensywni gracze ( Rioz i Bunoza ) są tylko wypożyczeni i coś mi mówi, że nie stać nas na ich wykup. Biorąc to pod uwagę - faktycznie pozostaje tylko nadzieja, bo racjonalnych przesłanek że będzie lepiej po prostu brak.