Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3330
Stary 23.09.2010, 21:24
OK. Nie ma sensu już dłużej toczyć tej dyskputy. Chodziło mi cały czas o to, żeby jedną miarą traktować wszystkie kluby. Jeśli zawodnik jednej drużyny brutalnie fauluje - to trzeba go zawiesić bez względu na to, w jakiej gra drużynie. Jeśli zrobi to gracz innego klubu to trzeba go potraktować tak samo. Jeśli trener popełni jakieś większe wykroczenie - postąpić tak samo. Jednak trzeba to robić umiejętnie i nie faworyzować żadnej ze stron. Dlatego nie karać za rzekome faule, nie wykluczać za za byle pyskówki trenerów tylko raczej karać ich pieniężnie. Na pierwszym miejscu powinna stać sprawiedliwa rywalizacja. Wiem, że to co pisze to mrzonki, jakoś trzeba było podsumować tę dyskusję .
Odpowiedz cytując