Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3309
Stary 23.09.2010, 18:31
Coś na temat stadionu Arki: http://www.weszlo.com/news/5614
Naprawdę... Nasz stadion ma wady i nie wiadomo kiedy pewne kwestie tak na 100% będą rozwiązane, ale to... To jest coś jak rodem z PRLu
Od dziś na 99,9% nie będę narzekała na nasz dom!

Jeśli nie pasuje kompletnie do tego tematu, to proszę o przeniesienie postu do odpowiedniego
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując