Coś na temat stadionu Arki:
http://www.weszlo.com/news/5614
Naprawdę... Nasz stadion ma wady i nie wiadomo kiedy pewne kwestie tak na 100% będą rozwiązane, ale to... To jest coś jak rodem z PRLu

Od dziś na 99,9% nie będę narzekała na
nasz dom!
Jeśli nie pasuje kompletnie do tego tematu, to proszę o przeniesienie postu do odpowiedniego