Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
18392
23.09.2010, 10:57
"w Krakowie kręgle to tylko w Fantasy parku czy znajdę jeszcze gdzieś ? "
Basen AGH - tam też jest bilard i kręgielnia.
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo