labtec napisał(a):

ps. fifi1906 - przypuszczam iż chcesz założyć sobie konto w banku, gdzie wszystko jest za frajer i nic nie kosztuje ? Ja rozważałem oferty ING i mBank. Z tym że w ING wszystkie bankomaty w PL masz za free ( 16 tysięcy ). a w mBanku ta przyjemność kosztuję 5 złotych na miesiąc. Jak nie chcesz płacić, to darmowe masz tylko ich...
|
Jak się chce założyć takie konto że wszystko za free to w deutsche banku. Wszystkie bankomaty i przelewy za free